VŠEOBECNÁ ANGLIČTINA

Mali by ste chuť začať počas leta pracovať na svojich zručnostiach v angličtine trošku intenzívnejšie? Pripojte sa k nám počas jedného z našich intenzívnych kurzov!

U nás učíme angličtinu v malých skupinkách a priateľskej atmosfére – tak aby každý z našich študentov mal pocit primeranej pozornosti a priestoru na rozprávanie.

» Kde:  Konventná č. 9 – Staré Mesto
» Max. počet študentov:  6
» Cena: 115 EUR

VŠEOBECNÁ ANGLIČTINA  (júl 2019)

KedyRanný kurzVečerný kurz
od 1.7. do 29.7.2019 (pondelok, streda & piatok) – okrem 5.7 (štátny sviatok)9:30 – 11:30 (90min.)17:30 – 19:00 (90min.)

Kurz/jazyková úroveň / lektor kurzu:

  • Úplný začiatočník (A) / slovenský lektor
  • Čiastočný začiatočník (A1) / slovenský lektor
  • Mierne pokročilý (A2) / slovenský lektor/native speaker
  • Stredne pokročilý (B1)/ slovenský lektor/native speaker
  • Pokročilý (B2)/ slovenský lektor/native speaker
  • Veľmi pokročilý (C1) / slovenský lektor/native speaker

VÝHODOU NAŠICH KURZOV je možnosť pokračovať vo Vašom štúdiu v rámci tej istej skupiny:

Kým vo Vašej skupine pretrváva dostatočný počet študentov pre otvorenie kurzu i v nasledujúcom semestri, ste u nás vždy vítaní pokračovať v rámci svojej skupiny tak dlho, ako si prajete, či po jazykovú úroveň, ktorú si prajete dosiahnuť.

PROSÍM NEPREHLIADNITE

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám email a ak nájdete ďalších troch priateľov, ktorí by chceli študovať s Vami, vytvoríme kurz špeciálne pre Vás!

REGISTRÁCIA:  Na ktorýkoľvek z našich kurzov sa môžete zaregistrovať priamo na našej webovej stránke alebo prostredníctvom emailu.

Radi by sme Vás predom informovali, že vzhľadom na malý počet študentov v našich skupinách, nemôžeme žiaľ zaručiť Vaše miesto na kurze, pokiaľ neevidujeme Vašu platbu alebo potvrdenie o uskutočnení Vašej platby v rámci daného času. Ďakujeme pekne za pochopenie.

OTESTOVANIE JAZYKOVEJ ÚROVNE:  Veľmi radi Vás v rámci bezplatnej individuálnej konzultácie u nás otestujeme a doporučíme pre vás ten najvhodnejší kurz alebo typ štúdia.

Pred pripojením sa na niektorý z našich kurzov, je v záujme poskytovania čo najvyššej kvality našich služieb, testovanie jazykovej úrovne v našom jazykovom štúdiu povinné. 

ŠTUDIJNÉ MATERIÁLY: Študentov včas informujeme o type učebníc, ktoré je potrebné si pre daný kurz zakúpiť (pri nákupe v kníhkupectve Oxford Bookshop v Bratislave obdržia naši študenti 15% zľavu) a akékoľvek iné/dodatočné materiály sú poskytované lektorom zdarma, t.j. študenti už nič viac nedoplácajú.