PROSÍM NEPREHLIADNITE:  

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu ponechávame naše pravidelné víkendové workshopy ešte dočasne pozastavené – radi ich obnovíme, keď nám to situácia opäť plne umožní.

Pre bližšie informácie ohľadom aktuálnych ponúk sledujte prosím našu webovú alebo facebookovú stránku alebo náš profil na LinkedIn.

Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám krásne a zdravé dni,

Tím Slovensko-anglického jazykového štúdia 

 

PLEASE NOTE:

Due to the current pandemic situation we have temporarily stopped our regular weekend workshops – we will be happy to resume them as soon as the situation fully allows us to do so.

For any information regarding the latest updates please follow our website or facebook page or our profile on LinkedIn.

Thank you for your understanding and we wish you lovely and healthy days,

Team of Slovak English Language Studio

 

NAŠE WORKSHOPY:

REGISTRÁCIA: Na ktorýkoľvek z našich workshopov sa môžete zaregistrovať priamo na našej webovej stránke alebo prostredníctvom emailu.

Workshopy u nás otvárame i pri malých skupinkách.

OTESTOVANIE JAZYKOVEJ ÚROVNE: V prípade, že máte chuť zúčastniť sa nášho workshopu, ale nie ste si istí svojou aktuálnou úrovňou jazyka, žiaden problém, radi Vás otestujeme. Stačí ak nám napíšete a my sa s Vami dohodneme na osobnom stretnutí pozostávajúcom nielen z písomného a ústneho otestovania, ale aj osobnej konzultácie ohľadom Vašich jazykových možností.

ŠTUDIJNÉ MATERIÁLY:  Akékoľvek materiály potrebné na workshop sú už zahrnuté v cene workshopu, t.j. študenti už nič viac nedoplácajú.