PROSÍM NEPREHLIADNITE:  

V letných mesiacoch odborné jazykové workshopy žiaľ neposkytujeme, nová ponuka workshopov na nasledujúci semester: september/október, november, december 2020 bude zverejnená opäť koncom leta/začiatkom septembra – pre bližšie informácie sledujte prosím našu webovú alebo facebookovú stránku.

Ďakujeme za pochopenie a želáme vám krásne leto!

PLEASE NOTE:

We do not organise language workshops during summer months unfortunately but towards the end of the summer/at the beginning of September we will publish a new offer of workshops again for the following semester: September/October, November, December 2020 – for further information please follow our website or our facebook page.

Thank you for your understanding and we wish you a lovely summer!

 

NAŠE WORKSHOPY:

REGISTRÁCIA: Na ktorýkoľvek z našich workshopov sa môžete zaregistrovať priamo na našej webovej stránke alebo prostredníctvom emailu.

Workshopy u nás otvárame i pri malých skupinkách.

OTESTOVANIE JAZYKOVEJ ÚROVNE: V prípade, že máte chuť zúčastniť sa nášho workshopu, ale nie ste si istí svojou aktuálnou úrovňou jazyka, žiaden problém, radi Vás otestujeme. Stačí ak nám napíšete a my sa s Vami dohodneme na osobnom stretnutí pozostávajúcom nielen z písomného a ústneho otestovania, ale aj osobnej konzultácie ohľadom Vašich jazykových možností.

ŠTUDIJNÉ MATERIÁLY:  Akékoľvek materiály potrebné na workshop sú už zahrnuté v cene workshopu, t.j. študenti už nič viac nedoplácajú.