Milí študenti,

počas mesiacov jún- september bývajú vzhľadom na letné obdobie naše workshopy pozastavené – pre bližšie informácie ohľadom aktuálnych ponúk sledujte prosím našu webovú alebo facebookovú stránku alebo náš profil na LinkedIn.

Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám krásne letné dni.

Tím Slovensko-anglického jazykového štúdia

 

Dear students,

Please note that from June to September we stop our workshops due to summer time – for any information regarding the latest updates, please follow our website or facebook page or our profile on LinkedIn.

Thank you for your understanding and we wish you lovely summer days,

Team of Slovak English Language Studio

 

NAŠE WORKSHOPY:

REGISTRÁCIA: Na ktorýkoľvek z našich workshopov sa môžete zaregistrovať priamo na našej webovej stránke alebo prostredníctvom emailu.

Workshopy u nás otvárame i pri malých skupinkách.

OTESTOVANIE JAZYKOVEJ ÚROVNE: V prípade, že máte chuť zúčastniť sa nášho workshopu, ale nie ste si istí svojou aktuálnou úrovňou jazyka, žiaden problém, radi Vás otestujeme. Stačí ak nám napíšete a my sa s Vami dohodneme na osobnom stretnutí pozostávajúcom nielen z písomného a ústneho otestovania, ale aj osobnej konzultácie ohľadom Vašich jazykových možností.

ŠTUDIJNÉ MATERIÁLY:  Akékoľvek materiály potrebné na workshop sú už zahrnuté v cene workshopu, t.j. študenti už nič viac nedoplácajú.